خانه قوانین و مقررات

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایت سام سل طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ،قانون حمایت ازحقوق مصرف کننده وقانون تجارت الکترونیک پایه گذاری شده است.لازم به ذکر است در صورت تغییرات سیاستها و اصول سایت سام سل در همین صفحه منتشر می شود و استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

 

قوانین تخصصی:

  1. تمامی کالا و خدمات که در سایت سام سل عرضه می شود ،باید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.از عرضه سایر کالا و خدمات معذوریم.
  2. هزینه های پستی طبق نرخ های اعلامی اداره پست جمهوری اسلامی ایران می باشد که بر قیمت محصول افزوده می شود.
  3. خریدها از طریق  درگاه پرداخت الکترونیک و پرداخت در محل صورت می گیرد ،مشتریان و خریداران گرامی می توانند از طریق کارتهای متصل به شبکه شتاب به راحتی اقدام به خرید نمایند.
  4. فروشندگان گرامی در صورت ثبت نام در سایت سام سل ،باید حداکثر ظرف 72 ساعت فعالیت خود آغاز کنند در غیر این صورت حساب کاربری ایشان غیر فعال می شود.
  5. در صورت اختلاف بین خریداران و فروشندگان ،موضوع از طریق سایت سام سل به دقت بررسی می شود و نظر اعلامی سایت لازم الاجراست.
  6. در صورت عدم انطباق محصول سفارشی مشتری و پس از تایید سایت سام سل ،بلافاصله مبلغ دریافتی به حساب مشتری واریز میگردد ،لازم به ذکر است که هزینه پست برگشت کالا بر عهده فروشنده می باشد.
  7. تمامی پرداختها به فروشنده پس از تایید مشتری یا خریدار(در صورت انطباق محصول سفارشی) به حساب فروشنده انجام می شود.
  8. همه کالاهای موجود درسایت سام سل دارای فرصت تست هفت روز می باشد،وخریداران در صورت بروز مشکل می توانند کالا را برگشت دهند.