خانه راهنمای خریداران

بسیار متشکریم که فروشگاه اینترنتی سام سل را برای خرید از فروشگاه اینترنتی سامسل انتخاب کردید 

راهنمای خریداران فروشگاه اینترنتی سامسل


چگونه از سایت سام سل خریداری کنیم؟چگونگی خرید از فروشگاه اینترنتی سامسل

برای خرید از فروشگاه اینترنتی سام سل حتما باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعاتی از قبیل آدرس کامل،کد پستی،شماره تماس وشهر مورد نظر خود را تکمیل کنید .در ضمن شما خریداران محترم می توانید از قسمت پیگیری سفارشات بخش وضعیت سفارش ،نسبت به امتیازدهی به فروشنده اقدام نمایید .شرایط برگشت کالا:

 هر محصولی که در فروشگاه اینترنتی سام سل وجود دارد دارای فرصت تست 7 روز می باشد، اگر دراین مدت محصولی با مشکلی مواجه گردد که به فروشنده مربوط باشد با هماهنگی سایت سام سل به فروشنده انتفال داده می شود.

 

آیا خریداران می توانند فروشنده باشند؟

بله، در سایت سام سل پنل کاربری طوری طراحی شده است که کاربر می تواند همزمان خریدار و فروشنده باشد.در پنل کاربری قسمتی بعنوان پنل فروشنده می باشد که با تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک می توانید بعنوان فروشنده فعالیت نمایید.چگونگی حمل محصول و خرید اینترنتی:

با توجه به تضمین سایت سام سل مبنی بر بازگشت وجه در صورت عدم دریافت به موقع سفارش یا عدم مطابقت کالای دریافتی با مشخصات اعلام شده توسط فروشنده، لازم است وجه به حساب سایت سام سل واریز شود تا بعد از تایید دریافت محصول توسط خریدار به حساب فروشنده انتقال یابد و در غیراین صورت وجه به حساب خریدار برگشت داده می شود.مگر اینکه فروشنده روش پرداخت در محل را به عنوان روش پرداخت انتخاب کرده باشد که در اینصورت وجه به مامور حمل تحویل داده خواهد شد.

نکته: خریداران و مشتریان محترم هر موقع سفارش شما به مقصد رسید ،بسیار ممنون می شویم که در اسرع وقت به سایت مراجعه کرده و نسبت به تایید دریافت محصول از منوی پیگیری سفارشات بخش وضعیت سفارش و همچنین امتیازدهی   به فروشنده اقدام نمایید ،بدیهی است امتیازات شما باعث انگیزه بیشتر و همچنین رفع نواقص خواهد شد.


پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه خریداران سایت سام سل می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت وتجارت الکترونیک پارسیان با استفاده از همه کارت های عضو شبکه بانکی شتاب ( تقریبا همه بانک های ایرانی) هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.


راهنمای پرداخت اینترنتی:

هنگام پرداخت اینترنتی، اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.
شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.
رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز دلخواه خود را تعریف کنید.


کدcvv2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد معمولا روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است، یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی یک عدد 4 رقمی است.

تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است.

روش حمل:
در سایت سام سل، مسئولیت ارسال محصول خریداری شده به عهده فروشنده می باشد، با توجه به تنوع محصولات و مناطق جغرافیایی و همچنین روش پرداخت از طریق درگاه پرداخت الکترونیک و پرداخت درمحل ،فروشنده باتوجه به  مسیر و مسافت  روشهای گوناگونی را برای ارسال انتخاب میکند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • ارسال از طریق پست سفارشی یا پست پیشتاز

  • ارسال از طریق پیک موتوری

  • ارسال از طریق شرکت حمل تیپاکس

  • ارسال از طریق شرکت حمل آرامکس

  • ارسال از طریق شرکت های باربری

  • ارسال با امکانات حمل خود فروشنده


خریداران گرامی هزینه حمل با توجه به مسافت و نوع کالا متفاوت خواهد بود و ممکن است برخی ازفروشنده ها از سرویس حمل رایگان استفاده  کنند.


لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست وسایر روشهای حمل ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های حمل با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
 

www.tntsearch.post.ir